ПРОАКТИВНЕ ГЕНЕТИЧНЕ ТЕСТУВАННЯ ДЛЯ ТИХ, КОГО ХОЧЕ ДІЗНАТИСЯ ЩО ГЕНИ КАЖУТЬ ПРО МАЙБУТНЄ ЗДОРОВ'Я

Потурбуйтеся про ваше здоров'я вже завтра, ні, сьогодні!

Ми робимо високоякісне тестування простим та доступним

Довіряйте найкращому досвіду у світі який спрямовує турбота про ваше здоров'я

Генетичне тестування ризику хвороби Генетическое тестирование риска заболеваний

Наукові дослідження встановили, що 1 з 6 здорових дорослих людей несуть в генах серйозний ризик для свого здоров'я

1 Haverfield E. Multigene panel screening for hereditary disease risk in healthy individuals. Poster presented at: ACMG Annual Meeting; April 12, 2018; Charlotte, NC.

Генетичне тестування аналізує ваші гени, які є інструкціями, закодованими у вашій ДНК. Ваші гени допомагають визначити колір волосся та очей, зріст та інші фізичні риси, які роблять вас тим, ким ви є. Генетичне тестування шукає варіації у ваших генах, які потенційно можуть призвести до захворювання. Ви або ваш лікар можете розглянути питання про генетичне тестування з різних причин, наприклад, підтвердження захворювання, яке вам підозрюється, або розуміння причини захворювання, яке виникає у вашій родині.

Пошук правильного генетичного тесту залежить від вашої медичної та сімейної історії, ваших поточних захворювань та виду відповідей, які ви і ваш медичний працівник шукаєте. Порадьтеся з лікарем про те, який тип генетичного тестування може підійти саме вам,  або проконсультуйтеся із нами, щоб дізнатися більше про ваші варіанти.

Генетична інформація може відігравати важливу роль у діагностиці спадкових станів, розумінні незрозумілих симптомів, активною підготовкою до майбутнього та плануванні здорової вагітності.

Екрани генетичного здоров’я Invitae є активним варіантом для здорових дорослих, які хочуть зрозуміти свою ДНК та зосередитись на профілактиці. Результати тестів мають чітку медичну основу і піддаються клінічній дії.

Invitae пропонує три проактивні тести на здоров’я для здорових дорослих без особистого або сильного сімейного анамнезу генетичних станів, таких як рак та серцево-судинні стани. Цей тест дасть вам зрозуміти важливі ризики для здоров’я, які ви можете мити на основі генетичних варіантів (іноді відомих як мутації чи зміни). 

Скринінг раку аналізує гени, пов’язані зі спадковими раками; Серцевий Скринінг аналізує гени, які, як відомо, асоціюються з серцево-судинними станами. Скринінг загального генетичного здоров’я поєднує тести на всі стани раку та кардіо-тести, а також інші медичні умови.

Якщо ви отримаєте позитивний результат, який свідчить про підвищений ризик розвитку одного з цих розладів, ви та ваш лікар можете звернутися до ранньої допомоги, регулярного моніторингу, зміни способу життя або, можливо, розпочати раннє втручання, щоб запобігти появі захворювання.

Наукові дані показали, що незалежно від сімейного анамнезу, багато здорових людей можуть ризикувати перенесенням хвороб, що викликають захворювання, не знаючи цього. Крім того, у кожної людини є певний ступінь ризику виникнення генетичних захворювань або ризику для дітей. Проактивне тестування може бути доречним, якщо ви вмотивовані зрозуміти цей ризик.

Наші дослідження виявили, що близько 15% здорових дорослих людей несуть серйозний генетичний ризик, пов’язаний зі здоров’ям.

Дорослі, які дізнаються, що у них є генетичні зміни, пов’язані з ризиком, можуть співпрацювати зі своїм лікарем для надання ранньої допомоги, регулярного моніторингу та, можливо, ініціювати раннє втручання для запобігання виникнення захворювання.

Крім того, зміни способу життя можуть розглядатися в результаті результатів генетичних тестів.

В даний час наявні наукові дані, що підтверджують використання генетики для оцінки ризику здорової людини для таких станів, як діабет та ожиріння, обмежені.

Хоча деякі вчені вважають, що існують генетичні маркери або варіанти, які можна використовувати заздалегідь для прогнозування цих умов, докази залишаються непереконливими і пояснюють відсутність поширеного генетичного тестування на ці «складні захворювання» або стани, викликані поєднанням генетичних та екологічні фактори. Щоб забезпечити корисний та науково обгрунтований генетичний тест, Invitae вирішила включити лише гени із встановленою медичною дієвістю, включаючи ті, які рекомендували Американський коледж медичної генетики та геноміки та інші видатні фахівці з генетики.

В даний час існують вказівки щодо подальшого догляду та оцінки для більшості генів, що входять до екрану раку Invitae, кардіо екрана та генетичного здоров’я. Ці вказівки можуть використовуватись медичними працівниками для забезпечення належної та ефективної подальшої медичної допомоги своїм пацієнтам.

Крім того, можна також повідомити про наявність генетичних змін, які не збільшують особистий ризик розвитку конкретного медичного стану, але вони можуть передаватися в сім’ї особи (також відомий як статус носія).

Проактивні тести здоров’я Invitae відрізняються від багатьох інших проактивних тестів ДНК, доступних безпосередньо споживачам, оскільки вони дають вичерпні результати щодо різноманітних важливих медичних станів, які мають чіткий медичний шлях.

Наші тести використовують метод, який називається секвенуванням наступного покоління, який аналізує ваші гени для багатьох медико-релевантних варіантів, що викликають захворювання (зміни). Ми також аналізуємо видалення та дублювання у ваших генах, які можуть бути пов’язані з підвищеним ризиком захворювання, що може бути важко виявити за допомогою інших методів генетичного тестування.

Через важливі наслідки інформації яку ви можете отримати від наших проактивних тестів, усі аналізи Invitae наполегливо радимо замовити за консультацією з лікарем. Є два способи замовити проактивні тести:

їх можна замовити у вашого лікаря, або
їх можна замовити онлайн. Для будь-якого замовлення, ініційованого пацієнтом в Інтернеті, незалежний клініцист перегляне та уповноважить всі замовлення, а також перевірить результати, перш ніж вони будуть відпущені пацієнту. 

Якщо на нашому тесті буде визначено, що ви піддаєтеся підвищеному ризику виникнення спадкового стану, ми рекомендуємо співпрацювати з генетичним консультантом або лікарем, щоб розробити найкращу стратегію догляду.

КОМУ ПОТРІБНЕ ГЕНЕТИЧНЕ ТЕСТУВАННЯ?

МЕНІ, НАВІТЬ ЯКЩО Я ЗДОРОВИЙ, БО ЗАЦІКАВЛЕНИЙ У РОЗУМІННІ МОЖЛИВИХ ГЕНЕТИЧНИХ РИЗИКІВ ДЛЯ СВОГО ЗДОРОВ'Я

ПРОАКТИВНЕ ГЕНЕТИЧНЕ ТЕСТУВАННЯ ДНК

Проактивне генетичне тестування пропонує здоровим дорослим людям без сильної особистої або сімейної історії хвороб можливість дізнатися про те, як їх гени можуть потенційно впливати на їх здоров'я.
Провідна лабораторія в США пропонує варіанти тестування, які аналізують гени, які є чітко встановленими показниками значно підвищеного ризику розвитку спадкових ракових захворювань, серцево-судинних захворювань та інших медично важливих порушень.
Спадкові захворювання, які досліджуються за допомогою днк-тест ів, якщо їх виявити на ранній стадії, можуть мати ефективні медичні втручання та профілактичні заходи.

1. ДОСЛІДЖЕННЯ МОЖЛИВОГО РОЗВИТКУ СПАДКОВИХ СЕРЦЕВО-СУДИННИХ ЗАХВОРЮВАНЬ

2. ДОСЛІДЖЕННЯ МОЖЛИВОГО РОЗВИТКУ СПАДКОВИХ РАКОВИХ ЗАХВОРЮВАНЬ

3. ЗАГАЛЬНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ МОЖЛИВОГО РОЗВИТКУ НАЙБІЛЬШ ПОШИРЕНИХ СПАДКОВИХ ЗАХВОРЮВАНЬ

GENETIC CARDIO SCREEN

ГЕНЕТИЧНИЙ КАРДІО СКРИНІНГ

Досліджуються 77 генів, що оцінити ризик розвитку наступних спадкових серцево-судинних захворювань
Аортопатії, аритмії, кардіоміопатії
Генетичні форми підвищеного тиску крові та високого рівня холестерину
Тромбофілія

GENETIC CANCER SCREEN

ГЕНЕТИЧНИЙ РАКОВИЙ СКРИНІНГ

Досліджуються 61 генів, щоб оцінити з ризик розвитку наступних спадкових форм раку:
Рак молочної залози, Колоректальний рак, Шкірна меланома, Рак шлунка, Рак яєчників, Рак підшлункової залози, Рак простати, Рак ниркових клітин, Рак щитовидної залози, Рак матки

GENETIC HEALTH SCREEN

ГЕНЕТИЧНИЙ СКРИНІНГ ЗДОРОВ'Я

Досліджуються 147 генів - всі гени кардіо та ракового скринінгу, та додатково ті, що дозволяють оцінити ризик розвитку інших поширених захворювань:
Дефіцит антитрипсину альфа-1, Спадковий гемохроматоз, Злоякісна гіпертермія, Дефіцит OTC, Хвороба Вільсона

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ? ЯК ЗРОБИТИ ДНК ТЕСТ?

1. ЗАМОВТЕ ТЕСТ НА САЙТІ, ЗА ТЕЛЕФОНОМ, ЧИ E-MAIL

2. ОТРИМАЙТЕ КУР'ЄРОМ БЕЗКОШТОВНИЙ НАБІР ДЛЯ ВЗЯТТЯ ЗРАЗКУ КРОВІ

3. ВІЗЬМІТЬ ЗРАЗОК КРОВІ, СПАКУЙТЕ, ДОТРИМУЙТЕСЬ ПРОСТИХ ІНСТРУКЦІЙ

4. ВІДДАЙТЕ НАБІР ЗІ ЗРАЗКОМ ДНК КУР'ЄРУ

5. СПЛАТІТЬ ЗА ОРГАНІЗАЦІЮ ДОСЛІДЖЕННЯ

6. ОТРИМАЙТЕ РЕЗУЛЬТАТИ ГЕНЕТИЧНОГО ДОСЛІДЖЕННЯ

Ми радимо усі аналізи Invitae замовляти за консультацією у лікаря.

Є два способи замовити генетичний тест:

1. Замовлення через медичного працівника. Порадьтеся зі своїм лікарем щодо генетичного тестування. Ваш лікар може заказати тест на сайті.

2. Самостійно придбайте генетичний тест на сайті. Якщо вас цікавить проактивне тестування, скринінг або діагностичне тестування, ви можете придбати тест та відправити його в США сплативши за організацію дослідження та міжнародне перевезення.

Важливо співпрацювати з вашим лікарем під час здачі генетичного тесту. З цієї причини всі аналізи ми радимо  замовляти за консультацією у лікаря. Ви можете поговорити зі своїм лікарем про тестування з Invitae, або замовити тест самостійно.

Як замовити через лікаря

Якщо ви хочете, щоб ваш лікар замовив тестування для вас, ми розробили цей сайт, яким ви можете поділитися з лікарем, щоб розпочати процес. Ви також можете знайти кваліфікованого фахівця з генетики у вашому регіоні та порадити звернутися до нас. 

Як зробити замовлення онлайн

Якщо ви не можете працювати зі своїм лікарем, у вас є можливість замовити генетичний тест на сайті, проконсультувавшись з  англомовним лікарем у мережі Invitae на сайті invitae.com. Тести, доступні в Інтернеті, включають проактивне тестування, скринінг перевізника та діагностичне тестування.

Після того, як ваш тест замовлений, вам потрібно надати пробу ДНК. Зазвичай це означає пробу крові або зразок слини.

Для замовлень, які ви ініціюєте самостійно в Інтернеті (за межами США), ви отримаєте комплект для збору крові кур’єром. 

Якщо ваш лікар замовляє вам замовлення, і ви вирішили подати пробу крові, ваш лікар може влаштувати здачу крові. 

Треба виконати прості інструкції, які ви отримаєте з набором для замовлення, щоб відправити зразок для організації дослідження у США. Надати документи, спакувати зразок та викликати кур’єра.

Після того, як Invitae отримає від лікаря ваш зразок та замовлення на тест, наша лабораторія виділяє вашу ДНК, джерело вашої генетичної інформації.

Потім ваша ДНК проходить ретельний процес підготовки та секвенується за допомогою передової технології, яка називається секвенуванням нового покоління (NGS).

Послідовності Invitae кожного гена по кілька сотень разів отримують достовірні, інформативні дані про генетичні зміни, про які раніше повідомлялося або, як очікується, можуть викликати захворювання.

Наша висококваліфікована клінічна команда оцінює дані, отримані з вашої ДНК та готує звіт із результатами. Invitae надішле звіт безпосередньо лікареві, який поділиться ним із вами.

Лабораторії Invitae мають сертифікати CLIA та CAP та дотримуються тих же жорстких політик та практик медичної конфіденційності, які поділяються рештою вашого медичного колективу.

Це включає дотримання безпечного та безпечного зберігання всієї особистої медичної інформації у відповідності до HIPAA.

Дізнайтеся більше про нашу політику конфіденційності на веб-сайті www.invitae / Privacy.

Хоча багато генів, включених у проактивні тести здоров’я Invitae, вважають умовою настання дорослим (тобто вони не часто зустрічаються у дітей молодшого віку), це може бути наслідком цього тестування для інших біологічних родичів.

Якщо людина вирішить проактивно проводити тестування, він або вона може захотіти звернутися до клінічного генетичного консультування, щоб визначити, як і коли звернутися до членів сім’ї, які також можуть бути під загрозою.

Так само, як і для тих, хто шукає проактивне тестування, чим раніше поділяється ця інформація, тим більше шансів на те, що потенційно можна зменшити або усунути ризик виникнення захворювання.

Скринінг раку та скринінг серцевих захворювань коштують 250$ в США та Канаді. Екран генетичного здоров’я, який включає всі гени, проаналізовані на екрані раку та кардіо, становить 350$ для приватних осіб та 500 доларів для клінік.  Оплата може бути здійснена кредитною карткою приватної особи на сайті. Для приватних осіб, хто мешкає в Україні також потрібно сплатити 1000 грн за організацію дослідження та 2930 грн за міжнародне перевезення зразків-біоматеріалів. 

Іноді може повідомлятися про наявність генетичного варіанту (або зміни), який не збільшує особистий ризик розвитку конкретного медичного стану, але може передаватися в сім’ї особи. Це називається статусом носія. Зауважте, що проактивні тести здоров’я Invitae не повинні служити комплексним обстеженням для носіїв.

Ми пропонуємо три варіанти днк-тест ів, які аналізують до 147 генів, які є добре встановленими показниками значно підвищеного ризику розвитку спадкових ракових захворювань, серцево-судинних захворювань та інших медично важливих порушень.
Наші діагностичні тести проводяться в лабораторії, сертифікованої за CLIA та CAP, і перевіряється медичною командою кандидатів наук, вчених, директорів лабораторій та сертифікованих генетичних радників.
Ми організуємо дослідження та міжнародне перевезення зразків крові для генетичних днк-тестів у Сполучені Штати Америки в найкращі лабораторії світу, в яких працюють та досліджують вчені світового рівня
HTOTI.COM Тестування здоров'я днк-тест генні дослідження